Aktualności

<< BACK

W dniu 19 marca 2019 roku
Walne Zgromadzenie Wspólników Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego

spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie

powołało Panią mgr inż. Iwonę Grzelkę na stanowisko Prezesa Zarządu.

Człowiek twórczy żyje wiecznie w tym, co po sobie zostawił...

31 marca 2017 w Centrum Konferencyjnym-Szkoleniowym UWM w Olsztynie odbyła się 24 gala Osobowość Roku Warmii i Mazur 2016. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne sp. z o.o. w Olsztynie było srebrnym sponosrem gali. Organizatorem i pomysłodawcą gali, jest Warmińsko-Mazurski Klub Biznesu, którego prezesem, wybranym w ubiegłym roku, jest Waldemar Klocek. Miał On zaszczyt poprowadzić tegoroczną galę po raz pierwszy.
OPGK sp. z o.o. w Olsztynie oferuje do sprzedaży używany sprzęt geodezyjny.
Przegląd GEODEZYJNY 4/2012
21 stycznia 2012, podczas XVI Spotkania Noworocznego, które odbyło się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, Prezydent Miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz rozdał statuetki Św. Jakuba dla osób, które swoją działalnością wpływają pozytywnie na rozwój i promocję miasta.

 

Statuetki

Teleskop 3/2011
Firma z Olsztyna realizuje europejski projekt geodezyjny
"Dyfuzja Innowacji w procesie inernacjonalizacji przedsiębriorstw z obszarów przygranicznych" Olsztyn, 6.XII.2010r.
W czwartek 14 października 2010 roku, w siedzibie firmy odbędzie się otwarcie Centrum Elektronicznego Zarządzania Danymi Geoprzestrzennymi.
W dniach 22-24 czerwca 2010 roku odbyły się w Krakowie XVI targi GEA2010.
Po czterech latach przerwy, 24 maja, zebrała się Państwowa Rada Geodezyjna i Kartograficzna. Podczas inauguracyjnego posiedzenia, które odbyło się w siedzibie GUGiK, Pan Waldemar Klocek (prezes Polskiej Geodezji Komercyjnej) z rąk Głównego Geodety Kraju Jolanty Orlińskiej otrzymał akt powołania na członka PRGiK.
Inwestycja finansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 – 2013 – innowacje i nowe technologie.
Inwestycja finansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 – 2013 – innowacje i nowe technologie.
Kontynuując tradycje żeglarskie geodetów, w imieniu Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego sp. z o.o. w Olsztynie zapraszamy entuzjastów tego sportu na XIX Żeglarskie Mistrzostwa Polski Geodetów w klasie Omega o Puchar Głównego Geodety Kraju.
W dniu 5 września 2009 zakończyły się Żeglarskie Mistrzostwa Polski Geodetów w Żeglarstwie w klasie Omega.
OPGK sp. z o.o. w Olsztynie oferuje do sprzedaży używany sprzęt geodezyjny
Kontynuując tradycje żeglarskie geodetów, w imieniu Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego sp. z o.o. w Olsztynie zapraszam entuzjastów tego sportu na XVIII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Geodetów w klasie Omega o Puchar Głównego Geodety Kraju.
Odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii.
W dniu 3 lipca 2009 roku odbyło się ...
Dnia 16 stycznia 2008 w Olsztynie odbyła się Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.