XVI Żeglarskie Mistrzostwa Polski Geodetów w klasie OmegaWilkasy 2007 - wyniki |
|
I miejsce - Puchar Głównego Geodety Kraju Wiesława Potrapeluka załoga OPGK SP. Z O.O. w Olsztynie i ARiMR w Warszawie w składzie: Jacek Piotrowicz, Jacek Jarząbek, Andrzej Olesinkiewicz
|
|
II miejsce - Puchar Wojewody Warmińsko Mazurskiego Anny Szyszka załoga OPGK SP. Z O.O. w Olsztynie w składzie: Mariusz Komar, Izabela Komar, Daniel Rembowski
|
|
III miejsce - Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa załoga: "Techmex" w Bielsko Białej w składzie: Małgorzata Klepacka, Adam Adamus, Łukasz Gąsiorek, Maciej Stankowski
|
|
|
|
IV miejsce - Puchar Starosty Giżyckiego Wacława Strażewicza załoga Starostwa Powiatowego w Mrągowie w składzie: Andrzej Januszewski, Grzegorz Dąbrowski i Krzysztof Muraszko
|
|
V miejsce - Puchar Burmistrza m. Giżycko Jolanty Piotrowskiej załoga "Geoprojekt" w Warszawie w składzie: Marek Romanowski, Zbigniew Robaszkiewicz
|
|
VI miejsce - Puchar Wójta gm. Giżycko Andrzeja Sierońskiego załoga OPGK SP. Z O.O. w Bydgoszczy w składzie: Jacek Gezela, Krzysztof Rogiński, Krzysztof Chmielewski
|
|
|
|
VII miejsce załoga Mierniczy UGK i UGK Borak w Poznaniu w składzie: Tomasz Borak, Janusz Borak, Andrzej Wlaźlak
|
|
VIII miejsce załoga "DEPHOS" SP. Z O.O. w Krakowie w składzie: Marcin Prochaska, Bartosz Mitka
|
|
IX miejsce załoga Biura Geodezji i Informacji Terenowej w Giżycku w składzie: Tomasz Walentynowicz, Paweł Bohdziewicz, Bogdan Macewicz
|
|
X miejsce załoga Urzędu Miasta w Warszawie w składzie: Grzegorz Żurawiński, Jarosław Mazur, Jarosław Lędzion
|
|
XI miejsce załoga "MK Geo" w Kielcach w składzie: Krzysztof Miziołek, Jarosław Sadura
|
|
XII miejsce załoga "Eurosystem" w Krakowie w składzie: Marcin Jackowski, Piotr Stępień, Krzysztof Kozielski
|
|
XIII miejsce załoga "Xerox Polska" w Warszawie w składzie: Tomasz Kłodaś, Jerzy Małota, Krystian Maniecki
|
|
XIV miejsce załoga OPGK SP. Z O.O. w Bydgoszczy w składzie: Jacek Kozierski, Jakub Kuśnierz, Rafał Staniszewski
|
|
XV miejsce załoga OPGK SP. Z O.O. w Olsztynie składzie: Waldemar Klocek, Katarzyna Wojdak, Marek Zwierzyński
|
|
XVI miejsce załoga GUGiK oraz CODGK w Warszawie w składzie: Monika Marchewka, Maria Piotrowska, Agnieszka Snopkiewicz
|
|
|
|
|
|
Puchar Prezesa Zarządu Olsztyńskiego SGP Marioli Gilskiej
|
|
Puchar Prezesa OPGK Olsztyn Waldemara Klocka puchar Fair Play
|
|
|
|
Dyplom i nagroda dla najbardziej cierpliwej uczestniczki regat otrzymała Katarzyna Wojdak Dyplom i nagroda dla najsympatyczniejszej uczestniczki regat otrzymała Małgorzata Klepacka |
|