XVII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Geodetów w klasie OmegaWilkasy 2008 - wyniki |
|
I miejsce - Puchar Głównego Geodety Kraju Jolanty Orlińskiej załoga OPGK sp. z o.o. w Olsztynie (OPGK III) w składzie: Mariusz Komar, Izabela Komar, Krzysztof Król
|
|
II miejsce - Puchar Wojewody Warmińsko Mazurskiego Mariana Podziewskiego załoga UGK Borak w składzie: Janusz Borak, Tomasz Borak
|
|
IIImiejsce - Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa załoga: DEPHOS sp. z o.o. w Krakowie w składzie: Marcin Prochaska, Bartosz Mitka, Jolanta Orlińska
|
|
|
|
IV miejsce - Puchar Starosty Giżyckiego Wacława Strażewicza załoga OPGK sp. z o.o. w Olsztynie (OPGK II)w składzie: Jacek Piotrowicz, Leszek Raczyński, Jacek Jarząbek
|
|
V miejsce - Puchar Burmistrza m. Giżycko Jolanty Piotrowskiej załoga Techmex Bielsko-Biała w składzie: Małgorzata Klepacka, Adam Adamus, Łukasz Gąsiorek
|
|
VI miejsce - Puchar Wójta gm. Giżycko Andrzeja Sierońskiego załoga Geodeci Poznań w składzie: Józef Karcz, Antoni Grobelny, Zbigniew Sobczak
|
|
VII miejsce załoga CODKiK Warszawa w składzie: Bartłomiej Zając, Agnieszka Snopkiewicz, Maria Piotrowska
|
|
VIII miejsce załoga Geoprojekt Warszawa w składzie: Marek Romanowski, Zbigniew Robaszkiewicz, Katarzyna Wojdak
|
|
IX miejsce załoga DABRO Olsztyn-Barczewo w składzie: Wiesław Dąbrowski, Paweł Dąbrowski
|
|
X miejsce załoga "Xerox Polska" w Warszawie w składzie: Paweł Burakowski, Jerzy Małota, Krystian Maniecki
|
|
XI miejsce załoga Urząd Miasta Warszawa w składzie: Jarosław Lendzion, Radosław Ruszana, Grzegorz Żórawiński
|
|
XII miejsce załoga GUGiK Warszawa w składzie: Dominik Kostrzewski, Renata Szewczyk, Katarzyna Przyszewska
|
|
XIII miejsce załoga OPGK sp. z o.o. w Olsztynie (OPGK I) w składzie: Waldemar Klocek, Magdalena Kuklińska, Marek Zwierzyński
|
|
XIV miejsce załoga EUROSYSTEM Chorzów/DEPHOS Kraków w składzie: Piotr Stępień, Krzysztof Kozielski, Sylwia Brawańska
|
|
|
|
Puchar Prezesa Zarządu Olsztyńskiego SGP Marioli Gilskiej dla najlepszej załogi Warmii i Mazur załoga OPGK SP. z o.o. w Olsztynie (OPGK III) w składzie: Mariusz Komar, Izabela Komar, Krzysztof Król |
|
Puchar Prezesa OPGK Olsztyn Waldemara Klocka puchar Fair Play dla Małgorzaty Klepackiej z TECHMEX Bielsko-Biała |
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchar i nagroda dla najsympatyczniejszej uczestniczki regat otrzymała Jolanta Orlińska
|